Polisa ubezpieczeniowa bez wychodzenia z domu – zdalnie zadbaj o swoje bezpieczeństwo

 

Walka z epidemią koronawirusa sprawia, że znaleźliśmy się w zupełnie nowej rzeczywistości. W tym nowym świecie pracujemy zdalnie, ograniczamy kontakty ze znajomymi i coraz więcej spraw załatwiamy bez wychodzenia z domu. Przy pomocy telefonu lub komputera już teraz można zamówić produkty spożywcze, załatwić sprawy urzędowe, czy też znaleźć polisę ubezpieczeniową. W tym ostatnim pomoże Ci aplikacja Asekuro. Jak ona działa i dlaczego warto się nią zainteresować w czasie epidemii koronawirusa?

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych

 

Obecna sytuacja wymaga szczególnego działania. Dotyczy to przede wszystkim olbrzymich środków ostrożności, które należy zachować – szczególnie w kontaktach z innymi ludźmi. Między innymi dlatego, wiele firm i instytucji publicznych przenosi swoje usługi do sieci. Tak zrobiła między innymi sieć supermarketów Kaufland, która udostępniła swoim klientom specjalną aplikację, dzięki której mogą oni zamawiać produkty spożywcze z dostawą pod drzwi, bez wychodzenia z domu. Przykładów takich rozwiązań jest znacznie więcej.

 

Wszystkie urzędowy sprawy również załatwisz online. Pomoże Ci w tym profil zaufany, czyli elektroniczny podpis, dzięki któremu wyślesz dokumenty do wybranego organu publicznego. Z tego rozwiązania możesz korzystać niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy też załatwiasz sprawy o charakterze prywatnym. Używanie profilu zaufanego i dedykowanych urzędowych platform pozwala ograniczyć liczbę wizyt w instytucjach publicznych praktycznie do zera. Jest to nie tylko wygodne, ale przede wszystkim ma to oczywiście przyspieszyć uporanie się z kryzysem epidemicznym. To jednak nie wszystko, co możesz zrobić.

 

Na co dzień korzystamy przecież z dziesiątek usług, z których większość trzeba opłacić, niezależnie od tego co dzieje się na świecie. Mowa tutaj przede wszystkim o regulowaniu rachunków za media, telefon, czy też telewizję. Wszytko to zrobić można już zdalnie, przez strony internetowe dostawców. Na liście spraw do załatwienia u wielu osób jest również wykupienie ubezpieczenia np. samochodu. Teraz porównasz oferty, wybierzesz polisę i podpiszesz umowy bez wychodzenia z domu. Pomoże Ci w tym specjalna aplikacja.

 

 

Aplikacja do porównania ofert ubezpieczeniowych

 

Dzięki aplikacji Asekuro.pl możesz na swoim telefonie lub tablecie sprawdzić wszystkie typy ubezpieczeń. Przy pomocy kilku ruchów kciukiem porównasz najważniejsze oferty i znajdziesz taką, która spełni Twoje oczekiwania. Lista z najlepszymi propozycjami wyświetli Ci się na ekranie smartfona już po kilkudziesięciu sekundach, a ledwie kilku kolejnych sekund potrzebujesz, żeby podpisać umowę z ubezpieczycielem. W ten sposób ubezpieczysz swój samochód, dom, mieszkanie, rower, a nawet telefon.

 

Kończąca się polisa OC samochodu nie będzie już problemem. Dzięki aplikacji Asekuro.pl, bez wychodzenia z domu porównasz propozycje największych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju. Całość potrwa krócej niż 60 sekund – pomoże w tym zeskanowanie kodu AZTEC 2D z dowodu rejestracyjnego – a Ty możesz zaoszczędzić w ten sposób nawet 50% płaconej wcześniej kwoty. To całkiem sporo, szczególnie zważywszy na to, że sytuacja na rynku pracy wydaje się niepewna. Nie warto zatem przepłacać. Pamiętaj również że, polisę OC za samochód zawartą przez aplikację Asekuro.pl można podzielić na raty i opłacić w dwóch, czterech a nawet dwunastu turach. Wszystko uzależnione jest od Towarzystwa Ubezpieczeniowego jakie wybierzemy.

 

Co najważniejsze, w aplikacji znajdziesz propozycje wszystkich największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Dostęp do ich ofert masz 24 godziny na dobę, a w przypadku pytań i wątpliwości, do Twojej dyspozycji pozostaje przypisany doradca, który pomoże podjąć ostateczną decyzję. Wybraną przez Ciebie polisę zawsze będziesz mieć pod ręką – Twój wybór automatycznie zapisuje się w aplikacji.

 

 

Ubezpieczenie bez wychodzenia z domu

 

Trzeba przyznać, że korzystanie z aplikacji porównującej oferty ubezpieczeń jest bardzo wygodne. Wystarczy kilka kliknięć na smartfonie, żeby nowa umowa została podpisana. Nie musisz nawet podnosić się z wygodnej kanapy, nie mówiąc już o wychodzeniu z domu. Zyskujesz przy tym nie tylko czas, ale również sporo pieniędzy, które zostaną w Twoim portfelu po wybraniu najdogodniejszej oferty. Na pewno można spożytkować je o wiele lepiej. A to jeszcze nie koniec korzyści.

 

Dzięki innowacyjnej aplikacji Asekuro nie ma konieczności odwiedzania oddziałów, czy też spotkania się z konsultantem. Wszystko jest załatwiane zdalnie, dzięki czemu ograniczasz ryzyko zakażenia związane z panującą epidemią koronawirusa. Nie tylko dbasz przy tym o swoje zdrowie, ale chronisz również innych.

 

Podsumowanie

 

W obecnej sytuacji, załatwianie wielu spraw zdalnie i przy pomocy aplikacji mobilnych jest nie tylko wygodą, ale przede wszystkim koniecznością. Jak przekonują nas lekarze, tylko ograniczenie do minimum liczby kontaktów z innymi osobami może zatrzymać rozwój epidemii. Pamiętaj o tym, zostań w domu i skorzystaj z aplikacje Asekuro.pl

 

Pobierz teraz !
Jeżeli podoba Ci się idea kupowania ubezpieczeń bez wychodzenia z domu, ściągnij aplikację i sam sprawdź jak działa