O nas

Asekuro.pl

Renoma, prestiż po prostu

pewność dobrego wyboru!

Spółka Asekuro.pl S.A działa na rynku pośrednictwa
ubezpieczeniowego od 2011 roku.

Działalność spółki polega na pośrednictwie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju.

Za nami kolejny rok działalności spółki. Asekuro.pl S.A posiada dwa odziały (Bielsko-Biała; Bytom). Od 2015 roku spółka pracuje nad wdrażaniem i rozwijaniem swojego głównego produktu jakim jest aplikacja mobilna „Asekuro ubezpieczenia” oferowana w takich marketach jak „Google Play” i „App Store”.

Renoma, prestiż, po prostu pewność dobrego wyboru!

Tylko możliwość wyboru dopasowanej polisy, spośród najlepszych ofert na rynku, gwarantuje pełne zabezpieczenie. Koniec końców każdy klient znajduje się w odmiennej sytuacji życiowej, ma indywidualne potrzeby i cele. Rozumiemy to doskonale. Dlatego oferujemy najszerszy wachlarz ubezpieczeń – od komunikacyjnych, majątkowych, przez turystyczne, aż po zabezpieczające przed skutkami nieszczęśliwych wypadków. Mając wybór, nasi klienci mogą zbudować solidną życiową podstawę. Pozwalającą ze spokojem patrzeć w przyszłość

Pomyślimy także
o Twojej przyszłości

Wybierając Asekuro S.A., wybieracie Państwo multiagencję ubezpieczeniową o ugruntowanej pozycji rynkowej. Kierującą się interesem klientów, traktując ich bardzo indywidualnie. Nie było by to możliwe bez wdrożenia odpowiednich procedur, szkoleń pracowników oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań w sferze technologi oraz sposobów obsługi – przed i pozakupowej.

Asekuro to możliwość
optymalnego wyboru

Szalenie ważną częścią naszej filozofii jest współpraca z partnerami cieszącymi się prestiżem oraz dobrą reputacją. Możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że kilkanaście Towarzystw Ubezpieczeniowych, z jakimi mamy przyjemność współpracować, to absolutni rynkowi liderzy. Z pewnością są godni zaufania

Bezpiecznie,
wszystko pod kontrolą

Spółka Asekuro.pl S.A jest zarządzana i reprezentowana przez trzyosobowy zarząd. Ponadto nad naszą działalnością nadzór sprawuje Rada Nadzorcza. Działając zgodnie z literą polskiego prawa oraz najwyższymi standardami branżowymi, podlegamy nadzorowi oraz kontroli Komisji Nadzoru Finansowego, w której rejestrach widniejemy pod numerem: 11203828/A.

Asekuro S.A
Nazwa (firma): Asekuro.pl
Forma prawna: Spółka Akcyjna
Kraj siedziby: Polska
Siedziba 43-300 Bielsko-Biała
Adres siedziby: ul. Jana III Sobieskiego 105
KRS Spółka 00000387907
NIP: 547-213-51-41
REGON: 241960740
Telefon: +48 (33) 497 19 23
Email biuro@asekuro.pl
KNF: 11203828/A