Kalkulator OC AC

Korzystając z kalkulatora OC/AC masz pewność, że prezentowane oferty są zawsze aktualne i wyliczone bezpośrednio przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.
Dodatkowo cały proces porównania oraz kupna polisy zajmuje mniej niż kilka minut!

Kalkulator OC/AC to narzędzie, które pozwala na porównanie ofert ubezpieczenia OC oraz AC dla Twojego pojazdu w wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Dzięki kalkulatorowi OC/AC dokonasz również zakupu oferty, która Cię najbardziej interesuje bez konieczności kontaktu z doradcą.

Kalkulator OC/AC połączony jest bezpośrednio z systemami informatycznymi Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferty przedstawiane naszym klientom, są zawsze aktualne i wiarygodne!

Po wypełnieniu niezbędnych pól i kliknięciu w przycisk „oblicz składkę” kalkulator łączy się z firmami ubezpieczeniowymi i w niecałe 57 sekund przedstawia otrzymane wyniki.

Kalkulator prezentuje oferty sortując je od najniższej ceny do najwyższej.

Dzięki kalkulatorowi OC/AC porównasz oferty wszystkich produktów ubezpieczeniowych dostępnych dla Twojego samochodu osobowego.

Poprzez nasz kalkulator jesteś wstanie zakupić takie produkty jak:

 • OC

 • AC

 • Assistance

 • Ochrona szyb

 • Ochrona opon

Tak, za pośrednictwem naszego kalkulatora jesteś wstanie porównać oferty ubezpieczenia również dla samochodów leasingowych. Po wybraniu oferty należy skontaktować się telefonicznie z naszym działem sprzedaży, aby dokończyć proces zakupowy.

Dzięki wykorzystaniu połączeń systemów IT oraz zaawansowanym narzędziom, jesteśmy wstanie prezentować naszym klientom aktualne oferty, bezpośrednio z systemów informatycznych zakładów ubezpieczeniowych.

 1. Poprzez kalkulator na stronie https://asekuro.pl/kalkulator-komunikacyjny/#/

 2. Pobierając naszą aplikacje „ubezpieczenia OC/AC”

W obu przypadkach pierwszym krokiem jest uzupełnienie danych niezbędnych do przeliczenia oferty (dane pojazdu, dane właściciela).

Po wprowadzeniu danych nasz kalkulator prezentuje oferty ze wszystkich zintegrowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Po wyborze najatrakcyjniejszej oferty jesteśmy wstanie zakupić naszą polisę w pełni online lub kontaktując się z naszym działem sprzedaży pod numerem tel: 733-703-503 w celu uzyskania dodatkowych informacji.

W okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2023 roku w zależności od rodzaju pojazdu mechanicznego kary wynoszą od 230 zł do 10 470 zł i dzielą się na:

Samochody osobowe:

 • do 3 dni bez ważnej polisy OC – 1 400 zł

 • od 4 do 14 dni bez ważnej polisy OC – 3 490 zł

 • powyżej 14 dni bez ważnej polisy OC – 6 980 zł

Samochody ciężarowe:

 • do 3 dni bez ważnej polisy OC – 2 090 zł

 • od 4 do 14 dni bez ważnej polisy OC – 5 240 zł

 • powyżej 14 dni bez ważnej polisy OC – 10 470 zł

Pozostałe pojazdy:

 • do 3 dni bez ważnej polisy OC – 230 zł

 • od 4 do 14 dni bez ważnej polisy OC – 580 zł

 • powyżej 14 dni bez ważnej polisy OC – 1 160 zł

Gdy pojawi się problem związany z obsługą kalkulatora, najlepiej jest skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem tel: 733703503 lub mailowo na adres: biuro@asekuro.pl

Dzięki zastosowaniu szyfrowania połączeń m.in. kluczem SSL, korzystanie z naszych systemów oraz kalkulatorów jest bezpieczne. Dodatkowo pozyskane przez nas dane udostępniamy tylko i wyłącznie naszym zaufanym partnerom biznesowym.

Korzystanie z kalkulatorów na stronie Asekuro.pl oraz z aplikacji mobilnej jest zupełnie darmowe. Wszystkie funkcjonalności otrzymują Państwo od nas bez kosztowo. Nie znajdą Państwo w naszej ofercie żadnych ukrytych lub dodatkowych kosztów.

Aby zaprezentować naszym klientom najkorzystniejsze propozycje z dostępnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, nasz kalkulator podpowiada, które dane są niezbędne do przedstawienia oferty.

Zakup wybranego ubezpieczenia możliwy jest bezpośrednio po kliknięciu w przycisk „KUP TERAZ” znajdujący się przy wybranej ofercie na naszej stronie internetowej/aplikacji mobilnej (płatności dokonywana przez bramkę płatności PayU) lub korzystając z naszej infolinii gdzie doradcy przeprowadzą przez cały proces.

Głównymi zaletami korzystania z naszego portalu są przede wszystkim czas, wygoda oraz bezpieczeństwo.

Porównanie ofert zajmuje mniej niż 57 sekund i możesz tego dokonać 24 godziny na dobę. Zakupioną polisę możesz mieć zawsze przy sobie instalując naszą aplikację mobilną, a wszystkie Twoje dane chronione są m.in. dzięki kluczowi SSL.

Tak, nasza infolinia jest dostępna w dni robocze od godziny 8:00 do godziny 17:00.

Asekuro.pl S.A. współpracuje z 16’oma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Daje to możliwość zaprezentowania naszym klientom kompleksowej oferty spośród wszystkich dostępnych firm na rynku.

Wszystkie polisy wystawione przez stronę www lub aplikację mobilną można opłacić poprzez bramkę płatności PayU. Daje to możliwość na zapłatę polisy szybkim przelewem lub Blikiem. Jeżeli polisa jest wystawiona przez konsultanta call center dodatkowo klient ma możliwość opłacenia polisy tradycyjnym przelewem bankowym.

Samochód z Francji – jak sprawdzić, sprowadzić i ubezpieczyć?

Znalezienie odpowiedniego samochodu z Francji to zaledwie początek drogi do sukcesu. Aby móc legalnie korzystać z pojazdu w Polsce bez żadnych ograniczeń, niezbędne jest prawidłowe sprowadzenie i zarejestrowanie auta. Oto kilka wskazówek, jak dopełnić wszystkich formalności, na co zwrócić uwagę przy wyborze pojazdu, oraz dlaczego warto utrzymywać kontakt z towarzystwami

Czytaj więcej...
Samochód z Niemiec – jak sprawdzić, sprowadzić i ubezpieczyć?

Chcąc jak najszybciej sprowadzić samochód z Niemiec, należy wziąć pod uwagę dużą liczbę osobliwości tak skomplikowanej procedury. Będziesz musiał zrobić wszystko poprawnie i nie zapomnieć o niuansach importu do Polski, aby ostatecznie móc korzystać z samochodu zgodnie z prawem. Powiemy Ci wszystko o tym, jak przywieźć i sprawdzić samochód z

Czytaj więcej...
Samochód ze Szwajcarii – jak sprawdzić, sprowadzić i ubezpieczyć?

Poszukiwanie samochodu w Szwajcarii w celu sprowadzenia go do Polski jest skomplikowanym zadaniem, przy którym każdy błąd może skutkować dodatkowymi wydatkami finansowymi. Dlatego kluczowe jest skorzystanie z porad ekspertów, nie zapominając o konieczności ubezpieczenia i prawidłowym podejściu do oceny parametrów technicznych pojazdu. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, jak sprawdzić

Czytaj więcej...