Ubezpieczenie roweru

Twój przyjaciel.

Zabezpiecz swoją pasję.

Pobierz mobilną aplikację do tańszych ubezpieczeń

Nie przejmuj się
uszkodzeniem
lub kradzieżą
Twojego roweru.

Ubezpieczenie roweru
już od 225 zł na rok

13

Kradzież roweru
lub części

14

Szkody
po upadkowe

17

Wandalizm

18

Zużycie

Kilka faktów na temat

ubezpieczenia rowerowego

Jeśli jeździsz na rowerze, powinieneś zastanowić się nad ubezpieczeniem rowerowym. Rower to nie tylko środek transportu, ale również hobby i pasja dla wielu ludzi. Niestety, rower może ulec uszkodzeniu lub zostać skradziony, co przynosi duży stres i straty finansowe. Ubezpieczenie rowerowe zapewnia ochronę w przypadku takich sytuacji.

Ubezpieczenie rowerowe zazwyczaj obejmuje ochronę od kradzieży, uszkodzeń i wypadków, w których bierze udział rowerzysta. W zależności od wybranej polisy, możesz otrzymać ochronę na terenie Polski lub za granicą. Ubezpieczenie rowerowe może również obejmować pomoc drogową, która zapewni Ci transport do najbliższego warsztatu rowerowego w przypadku awarii.

Niektóre ubezpieczenia rowerowe oferują dodatkowe zniżki na zakupy w sklepach rowerowych lub wynajem rowerów, co stanowi dodatkowy atut dla pasjonatów jazdy na rowerze. Ubezpieczenie rowerowe jest stosunkowo niedrogie w porównaniu z kosztami naprawy lub zakupu nowego roweru.

Przy wyborze ubezpieczenia rowerowego warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i wybrać polisę, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.

Ubezpieczenie roweru – przed czym chroni i ile kosztuje?
Ubezpieczenie roweru – przed czym chroni i ile kosztuje?

Tylko w 2020 roku zgłoszono ponad 10 tysięcy przypadków kradzieży rowerów. To dużo, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że wartość nowego jednośladu może wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Nie może więc dziwić, że coraz większa liczba właścicieli rowerów decyduje się na wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Z naszego tekstu dowiesz się, jaką

Czytaj więcej...
10 najlepszych tras rowerowych w Polsce - gdzie warto pojechać?
10 najlepszych tras rowerowych w Polsce – gdzie warto pojechać?

Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby cieszyć się pięknymi trasami rowerowymi. Na mapie Polski bez trudu znajdziesz malowniczo położone ścieżki, które co roku odwiedzane są przez setki fanów dwóch kółek. Oto zestawienie 10 najlepszych takich miejsc. Zobacz, które trasy rowerowe w Polsce cieszą się największą popularnością. R-10 to część międzynarodowej

Czytaj więcej...
Prosta i bezpieczniejsza
codzienność czeka

Pobierz apkę na telefon i zapomnij

o ubezpieczeniowych uciążliwościach