Ubezpieczenie telefonu

Wypadają z ręki zwykle

chwilę po gwarancji

Pobierz mobilną aplikację do tańszych ubezpieczeń

Nie przejmuj się
uszkodzeniem
lub kradzieżą
Twojego Smartfona.

Ubezpieczenie już od:
225 zł na rok

Ubezpieczenie telefonu

Pęknięty ekran

kradziez-ikona

Kradzież telefonu

15

Błędy w obsłudze

16

Szkody obce

Kilka faktów na temat

ubezpieczenia telefonu

 • Ubezpieczenie telefonu może pomóc w przypadku jego zgubienia, kradzieży lub uszkodzenia. Dzięki niemu można zminimalizować koszty naprawy lub wymiany urządzenia.

 • Wiele polis ubezpieczeniowych na telefony oferuje ochronę przed różnymi rodzajami uszkodzeń, takimi jak zalanie, uszkodzenia mechaniczne, wypadki czy awarie techniczne.

 • Często w ramach ubezpieczenia telefonu można skorzystać z szybkiej i łatwej procedury zgłaszania szkód online lub telefonicznie.

 • Ubezpieczenie telefonu może być bardziej opłacalne niż samodzielne naprawianie lub wymiana uszkodzonego urządzenia.

 • W niektórych przypadkach polisa na telefon może również obejmować koszty związane z utratą danych, które są przechowywane na urządzeniu.

 • Przed wyborem ubezpieczenia telefonu warto dokładnie przejrzeć umowę i sprawdzić, jakie rodzaje szkód są w niej objęte oraz jakie są warunki wypłaty odszkodowania.

 • Warto zwrócić uwagę na to, jakie są limity ubezpieczenia oraz jakie są koszty miesięcznej składki.

 • Niektóre ubezpieczenia telefonów oferują opcję rozszerzenia ochrony na dodatkowe akcesoria, takie jak słuchawki czy etui na telefon.

 • Niektóre firmy oferują również ubezpieczenia na telefony używane, co może być korzystną opcją dla osób, które nie chcą wydawać dużej sumy na nowy telefon.

 • Przed podjęciem decyzji o ubezpieczeniu telefonu warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby oraz wybierać ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

Ubezpieczenie telefonu staje się coraz bardziej popularne, ponieważ jest opłacalne i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy w razie przypadkowego upuszczenia lub stłuczenia urządzenia mobilnego. Usługa jest o tyle ciekawa, że nie kosztuje zbyt wiele, co oznacza, że każdy może wykupić taką polisę dla swojego smartfona. Opowiadamy o wszystkich zaletach i funkcjach usługi, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Co telefon oznacza dla ubezpieczyciela?

Przede wszystkim ubezpieczenie smartfona będzie niezbędne dla tych użytkowników, którzy niedawno zakupili drogi telefon i nie chcą płacić jeszcze więcej z powodu przypadkowej awarii. Wszelkie nieprzewidziane sytuacje mogą zostać uwzględnione w polisie, co oznacza, że ekran będzie chroniony przed zepsuciem. Możliwa jest również dodatkowa konserwacja, dzięki której smartfon będzie działał poprawnie dłużej.

Takie ubezpieczenie najczęściej zależy od posiadanego urządzenia i tego, jakie awarie mogą się na nim pojawić. Będziesz mógł również zabezpieczyć swoje urządzenie przed kradzieżą lub fizycznym uszkodzeniem. Błędy elektroniczne i inne czynniki mogą być określone w umowie, więc w każdym przypadku należy dokładnie przeczytać wszystkie warunki.

Od czego ubezpieczyć telefon komórkowy?

Ubezpieczenie telefonu komórkowego jest bardzo pożądane wśród osób, które nie chcą stracić swoich pieniędzy. Dzięki usługom organizacji ubezpieczeniowych można szybko i skutecznie zabezpieczyć swoje urządzenie przed różnymi problemami. W większości przypadków obejmuje to następujące sytuacje:

 • uszkodzenia. Dość często smartfon może po prostu przypadkowo spaść i rozbić się. Zwykle ta kategoria obejmuje różne uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia przez wodę, uszkodzenia ekranu i inne;
 • Kradzież. Usługa jest szczególnie istotna dla dzieci, które noszą swój smartfon do szkoły lub po prostu na ulicę. W takim przypadku możliwe będzie uzyskanie zwrotu kosztów, jeśli intruz spróbuje ukraść smartfon;
 • awarie. Nawet w nowszych modelach mogą wystąpić nieoczekiwane awarie i problemy z elektroniką. W takim przypadku zdecydowanie należy złożyć reklamację i uzyskać zwrot pieniędzy. Najczęściej dotyczy to tylko tych awarii i usterek, które nie są objęte oficjalną gwarancją producenta;
 • straty. Nawet jeśli po prostu zgubisz swoje urządzenie, możesz odzyskać jego wartość i kupić nowe. Usługa jest popularna i pożądana.

Dzięki temu nawet skomplikowany wypadek związany z elektrycznością smartfona zostanie zrekompensowany. Najważniejsze, aby w tym przypadku dokładnie wypełnić wszystkie klauzule umowy, aby na pewno móc zrekompensować pieniądze otrzymane za szkodę.

Jak mogę ubezpieczyć swój telefon?

Aby ubezpieczyć swój telefon, będziesz potrzebował oficjalnej polisy, którą można zorganizować bezpośrednio za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej. Ważne jest, aby wybrać nie tylko firmę, ale także ocenić możliwe ryzyko i upewnić się, czy odszkodowanie będzie wystarczające na zakup nowego urządzenia. Warto również dokładnie przeczytać umowę.

Oto prosta instrukcja:

 1. Należy pobrać naszą aplikację mobilną ze strony, która jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS.
 2. Otwórz aplikację i przejdź przez krótką rejestrację. Pamiętaj, aby podać wszystkie rzetelne dane o sobie i swoim urządzeniu, aby otrzymywać wyjątkowo trafne oferty ubezpieczeniowe.
 3. Konieczne jest wybranie ofert, które Ci odpowiadają, i skontaktowanie się z menedżerem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i poinformuje Cię, w jaki sposób Twój telefon komórkowy będzie chroniony.

Następnie można przejść bezpośrednio do podpisania dokumentów, aby uzyskać legalną polisę i zacząć nie martwić się o swój smartfon. W każdym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj podpisywanej umowy. Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi warunkami i specyfiką użytkowania, aby ochrona telefonu była jak najbardziej kompletna i poprawna.

Ile kosztuje ubezpieczenie telefonu?

W rzeczywistości ubezpieczenie ekranu telefonu może wiązać się z różnymi kosztami. Często Twoje odszkodowanie będzie również zależało od tego, ile dokładnie zapłacisz w ramach umowy. Będzie to zależało od wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę:

 • koszt urządzenia. Najważniejszym kryterium jest cena telefonu mobilnego. Im jest ona wyższa, tym większe odszkodowanie będzie potrzebne, co oznacza, że koszt polisy wzrośnie;
 • marka smartfona. Flagowce i smartfony Apple są często łatwiejsze do ubezpieczenia, ponieważ z czasem nie tracą tak bardzo na cenie. Z drugiej strony, chińskie smartfony z segmentu budżetowego mogą stracić połowę swojej wartości w ciągu jednego roku, co oznacza, że warunki ubezpieczenia powinny być dostosowane;
 • zakres ubezpieczenia. Kluczowym czynnikiem jest zakres ochrony, czyli to, ile firma będzie musiała zapłacić i w jakich okolicznościach. Zawsze należy dokładnie zapoznać się z umową i wszystkimi jej klauzulami.

Aby uzyskać dokładniejsze informacje o kosztach, najlepiej jest bezpośrednio skontaktować się z dostawcą przez naszą aplikację. Dzięki temu możesz dowiedzieć się bardziej szczegółowych informacji i podpisać umowę, która zabezpieczy Cię nawet w przypadku kradzieży. Pamiętaj, aby podać szczere dane o wszystkich okolicznościach i swoim smartfonie, co pozwoli na skuteczne ubezpieczenie sprzęt Twojego urządzenia i da Ci spokój ducha.

Jaka jest wysokość odszkodowania za uszkodzony lub skradziony telefon?

Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju szkód doznałeś jako użytkownik, w większości przypadków. Może być kilka scenariuszy, które występują najczęściej:

 • pełny zwrot kosztów: W tym przypadku możesz otrzymać pełną kwotę wartości smartfona. Najczęściej ma to miejsce w przypadku kradzieży lub uszkodzenia wszystkich systemów wewnętrznych.
 • częściowa rekompensata: Jeśli ekran jest po prostu uszkodzony, najprawdopodobniej otrzymasz kwotę, którą będziesz musiał wydać na jego wymianę.
 • naprawa urządzenia: W niektórych przypadkach możliwa jest naprawa urządzenia bez dodatkowych opłat. Wszystko zależy od warunków zawartych w umowie.

W każdym przypadku utrata urządzenia nie będzie dla Ciebie tak dużą stratą, dzięki możliwości szybkiego odzyskania pieniędzy i rozpoczęcia użytkowania lub zakupu nowego telefonu, jak to bywa w przypadku ubezpieczenia.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie telefonu?

W większości przypadków ubezpieczenie telefonu cena jest uzasadniona możliwością uzyskania środków na przywrócenie smartfona do stanu używalności, co znacznie ułatwia przetrwanie straty i rozpoczęcie korzystania z nowego urządzenia. Jednak istnieją pewne wyjątki, których polisa nie obejmuje:

 • Naturalne starzenie się. Z czasem smartfon może działać gorzej lub wolniej, co nie jest uznawane za uszkodzenie;
 • celowe uszkodzenie. Oszukiwanie firmy ubezpieczeniowej jest karalne prawem;
 • utrata danych. Często szkoda nie jest pokrywana przez ubezpieczyciela, chociaż czasami ten punkt może być dodatkowo uwzględniony w planie ubezpieczeniowym.

W tych przypadkach parametry techniczne urządzenia nie uległy zmianie, więc firma ubezpieczeniowa nie wypłaci odszkodowania. Warto poszukać na rynku firm ubezpieczeniowych, które oferują pokrycie również dla tych uszkodzeń.

Gdzie ubezpieczyć telefon?

Polecamy dowiedzieć się, ile kosztuje ubezpieczenie telefonu, bezpośrednio w naszej aplikacji mobilnej. Pobierz program na swój smartfon i zarejestruj się, aby podać wszystkie istotne dane i otrzymywać aktualne oferty od firm ubezpieczeniowych. Dzięki temu będziesz mógł uzgodnić najlepszą umowę dopasowaną do swojego budżetu i wymagań.

Nie przegap okazji, aby ubezpieczyć swoje urządzenie mobilne i uniknąć zmartwień związanych z jego uszkodzeniem lub kradzieżą w przyszłości. Ta nowoczesna usługa jest popularna na całym świecie i zasługuje na uwagę. Pobierz aplikację już teraz z naszej oficjalnej strony internetowej, aby skorzystać z korzystnych ofert ubezpieczeniowych!

Ile kosztuje ubezpieczenie telefonu?
Ile kosztuje ubezpieczenie telefonu?

Ubezpieczenie telefonu komórkowego zapewni Ci nie tyle ochronę smartfona, co przede wszystkim zabezpieczy zawartość Twojego portfela. Dzięki odpowiedniej polisie nie będziesz zmuszony ponosić wydatków w przypadku zgubienia lub uszkodzenia telefonu. Sprawdź, dlaczego warto taką polisę zawrzeć i ile kosztuje ubezpieczenie smartfona. Co obejmuje ubezpieczenie telefonu? Polisy ubezpieczeniowe na telefon stają

Czytaj więcej...
Kiedy opłaca się ubezpieczyć telefon?
Kiedy opłaca się ubezpieczyć telefon?

Ubezpieczenie smartfona na pierwszy rzut oka może wydawać się zbędnym wydatkiem. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że ceny flagowych telefonów mogą przekraczać nawet 7000 złotych, to okaże się, że nawet kilkaset złotych wydanych na polisę chroniącą przed kradzieżą, zgubieniem lub uszkodzeniem to naprawdę niewiele. W tym artykule znajdziesz wszystko, co

Czytaj więcej...
Prosta i bezpieczniejsza
codzienność czeka

Pobierz apkę na telefon i zapomnij

o ubezpieczeniowych uciążliwościach