Ubezpieczenie telefonu iPhone Apple

Wypadają z ręki zwykle

chwilę po gwarancji

Pobierz mobilną aplikację do tańszych ubezpieczeń

Nie przejmuj się
uszkodzeniem
lub kradzieżą
Twojego Smartfona.

Ubezpieczenie już od:
225 zł na rok

Ubezpieczenie telefonu

Pęknięty ekran

kradziez-ikona

Kradzież telefonu

15

Błędy w obsłudze

16

Szkody obce

Decydując się na ubezpieczenie iPhone, zyskujesz ochronę swojego smartfona przed różnymi wypadkami, które mogą przytrafić się każdemu w każdej chwili. Dlatego najważniejsze jest wybranie odpowiedniej dla siebie usługi i dokładne zapoznanie się ze wszystkimi warunkami umowy. Dzięki temu nawet kradzież czy niezbędna konserwacja techniczna nie będą stanowiły dla Ciebie większego problemu. Podpowiadamy, jak wykupić polisę i na co zwrócić szczególną uwagę.

Jak ubezpieczyć iPhone’a?

Ubezpieczenie telefonu iPhone mogą zapewnić tylko profesjonalne organizacje, które posiadają wszystkie dokumenty i licencje. Dlatego zalecamy korzystanie z usług tylko najlepszych organizacji, które wypłacą odszkodowanie za wypadek bez zbędnych problemów. W tym celu należy ocenić:

 • Reputacja firmy. Koniecznie oceń opinie użytkowników, którzy już rozpoczęli współpracę z daną organizacją. Dzięki temu będzie Ci wielokrotnie łatwiej skorzystać z ich usług i będziesz mógł uzyskać przywileje;
 • maksymalny zasięg. Spróbuj ocenić warunki umowy od strony wypłat, które będziesz mógł uzyskać. Obowiązkowe jest, aby ubezpieczenie zwracało tyle pieniędzy, aby wystarczyło na naprawę lub zakup nowego urządzenia;
 • dodatkowe opcje. Umowa może również zawierać dodatkowe opcje, które ułatwią skorzystanie z opcji polisy i odzyskanie pieniędzy.

Dzięki temu Twój iPhone będzie całkowicie bezpieczny i będziesz mógł z niego korzystać bez zbędnych problemów przez długi czas. Najważniejsze to upewnić się, że Twoja polisa spełnia wszystkie określone warunki, aby utrata urządzenia nie była dla Ciebie dużą stratą finansową. Dlatego też należy wcześniej dokładnie sprawdzić wszystkie dane.

Gdzie mogę ubezpieczyć mojego iPhone’a?

Najłatwiejszym sposobem na ubezpieczenie iPhone 14 Pro jest skorzystanie z usług profesjonalnej organizacji, która spełni wszystkie wymagania i zaoferuje najszerszy zakres usług. Dlatego najlepiej jest skorzystać z najbardziej niezawodnej metody już teraz:

 1. Na naszej oficjalnej stronie internetowej spróbuj pobrać aplikację mobilną, która pozwoli Ci rozpocząć proces ubezpieczenia.
 2. Zarejestruj się w programie i podaj wszystkie istotne informacje o sobie, aby otrzymywać aktualne oferty i skorzystać z jednej z nich.
 3. Skontaktuj się z opiekunem ubezpieczeniowym oferty, która najbardziej Cię interesuje.
 4. Specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania i będziesz mógł przystąpić do podpisania umowy.

Dzięki temu ubezpieczenie zostanie sformalizowane, a Ty przestaniesz martwić się o stan swojego drogiego smartfona. Najważniejsze, aby rozważyć wszystkie możliwe aspekty takiej usługi i uważnie przeczytać umowę. Nawet zepsuty ekran powinien być realnym powodem do uzyskania odszkodowania i korzystania z niego.

Od czego mogę dodatkowo ubezpieczyć mojego iPhone’a?

W większości przypadków na ubezpieczenie iPhone 13 można uzyskać ubezpieczenie dla różnych kategorii szkód i problemów. Dzięki temu wielokrotnie łatwiej będzie skorzystać z planu ubezpieczeniowego i uzyskać odszkodowanie. Oto powody, które najczęściej uzasadniają uzyskanie odszkodowania:

 • szkody fizyczne. W większości przypadków to upuszczenie smartfona na podłogę powoduje problem. Mogą również wystąpić sytuacje, w których ekran zostanie uszkodzony w wyniku uderzenia;
 • uszkodzenie w wyniku zalania wodą. Niemożliwe jest pływanie ze smartfonem bez specjalnego etui z ochroną. Z powodu rozlanej wody lub zgubienia smartfona w wannie może dojść do całkowitego uszkodzenia urządzenia;
 • kradzież. Dość często tak drogie telefony są po prostu kradzione, i właściciele muszą pokryć uszkodzenie we własnym zakresie. Z ubezpieczeniem nie będziesz musiał się o to martwić;
 • nieautoryzowane użycie. Od czasu do czasu oszuści mogą uszkodzić historię kredytową po kradzieży telefonu, dokonując nieautoryzowanych transakcji. Dobre ubezpieczenie może nawet pokryć takie wydatki;
 • utrata. Zdarza się to szczególnie często w przypadku dzieci, które mogą po prostu zapomnieć o smartfonie na ulicy. Bez wykupionej polisy trzeba kupić nowy za własne pieniądze.

Wszystko to może być wielką zaletą dla każdego, kto nie chce przeprowadzać manipulacji technicznych lub naprawy swojego smartfona. Dzięki odszkodowaniu nie będziesz musiał wydawać własnych pieniędzy. Wystarczy zakupić niezawodną ochronę, która może obejmować jeszcze więcej przypadków, wszystko zależy od konkretnej umowy.

Czy polisa mieszkaniowa chroni firmowego iPhone’a?

Polisa mieszkaniowa od czasu do czasu może faktycznie obejmować ochronę osobistych urządzeń elektronicznych, włączając w to smartfony. Jednakże, istotne jest dokładne zapoznanie się z pełnymi warunkami umowy, aby upewnić się, czy firmowy iPhone jest objęty ochroną. W praktyce nie wszystkie urządzenia kwalifikują się do tej kategorii ubezpieczenia. Dlatego zalecane jest zadawanie pytań bezpośrednio menedżerowi ds. ubezpieczeń, co pozwoli na uzyskanie szczegółowych informacji i potwierdzenie, czy konkretny sprzęt jest chroniony przez polisę mieszkaniową.

Kiedy ubezpieczenie iPhone’a nie działa?

Ubezpieczenie Apple często może uratować Cię i pozwolić nie martwić się o różne awarie czy kradzieże, co czyni jego wykupienie bardzo wartościowym. Jednakże, nie wszystkie sytuacje są objęte taką polisą, gdyż istnieją scenariusze wyłączone z ochrony. Oto przykłady sytuacji, które zazwyczaj nie są pokrywane przez ubezpieczenie:

 • naturalne zużycie. Powszechnym problemem ze smartfonami jest zużycie, które naturalnie pojawia się z biegiem czasu. Takie uszkodzenia nie są uznawane za podstawę do roszczeń ubezpieczeniowych, co oznacza konieczność osobistego pokrycia kosztów napraw;
 • umyślne uszkodzenie. Naruszenie zasad umowy między Tobą a ubezpieczycielem przez umyślne uszkodzenie urządzenia eliminuje możliwość otrzymania odszkodowania. Taka akcja prowadzi do zerwania wszelkich umów ubezpieczeniowych;
 • naruszenie warunków użytkowania. Instalowanie modyfikacji w urządzeniu lub samodzielne naprawy bez zgody producenta i poza oficjalnymi serwisami wyklucza z ochrony ubezpieczeniowej.

We wszystkich wymienionych przypadkach telefon mobilny nie będzie chroniony przez polisę. Aby uzyskać dokładne informacje, najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową. Odszkodowanie jest kluczowe, więc zaleca się zabezpieczenie się przed ewentualnymi wypadkami już na wstępie.

Najistotniejsze jest, aby nigdy nie podawać firmie ubezpieczeniowej niewiarygodnych informacji lub fałszywych danych. Takie działania zazwyczaj skutkują koniecznością poniesienia odpowiedzialności prawnej. Naruszenie warunków umowy sprawi, że ochrona urządzenia przestanie być skuteczna. Dlatego kluczowa jest uczciwa współpraca z ubezpieczycielem, co umożliwi uzyskanie pełnego wsparcia i ewentualnego zwrotu kosztów w przypadku problemów.

Gdzie kupić ubezpieczenie telefonu iPhone i innych ruchomości?

W większości przypadków Apple ubezpieczenie telefonu powinno być wykupione w sprawdzonych firmach, które są gotowe wypłacić odszkodowanie w razie problemów. Dlatego zalecamy ochronę smartfona bezpośrednio przez naszą aplikację mobilną. Dzięki temu będziesz mógł:

 • szybko pobrać aplikację na swój telefon, zainstalować ją, zarejestrować się i uzyskać dostęp do wszystkich aktualnych ofert ubezpieczeniowych dla swojego urządzenia;
 • wybrać najlepszą opcję ubezpieczenia spośród dostępnych, a tym samym natychmiast porównać konkurencję, ceny, opinie i inne parametry;
 • upewnić się, że reprezentowane przez nas organizacje uczciwie współpracują ze swoimi klientami i zapewniają jedynie uczciwe odszkodowanie.

Zalecamy zapoznanie się ze wszystkimi warunkami polisy i pobranie aplikacji bezpośrednio na smartfona już teraz. Wybierz ubezpieczenie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, i chroń swoje urządzenie przed wszelkimi nieprzewidzianymi sytuacjami. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo pieniędzy na naprawach i uzyskać najwyższy poziom usług!

Ile kosztuje ubezpieczenie telefonu?
Ile kosztuje ubezpieczenie telefonu?

Ubezpieczenie telefonu komórkowego zapewni Ci nie tyle ochronę smartfona, co przede wszystkim zabezpieczy zawartość Twojego portfela. Dzięki odpowiedniej polisie nie będziesz zmuszony ponosić wydatków w przypadku zgubienia lub uszkodzenia telefonu. Sprawdź, dlaczego warto taką polisę zawrzeć i ile kosztuje ubezpieczenie smartfona. Co obejmuje ubezpieczenie telefonu? Polisy ubezpieczeniowe na telefon stają

Czytaj więcej...
Kiedy opłaca się ubezpieczyć telefon?
Kiedy opłaca się ubezpieczyć telefon?

Ubezpieczenie smartfona na pierwszy rzut oka może wydawać się zbędnym wydatkiem. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że ceny flagowych telefonów mogą przekraczać nawet 7000 złotych, to okaże się, że nawet kilkaset złotych wydanych na polisę chroniącą przed kradzieżą, zgubieniem lub uszkodzeniem to naprawdę niewiele. W tym artykule znajdziesz wszystko, co

Czytaj więcej...
Prosta i bezpieczniejsza
codzienność czeka

Pobierz apkę na telefon i zapomnij

o ubezpieczeniowych uciążliwościach